2 DAKIKA KURAL IçIN SESLI ORTAM SITELERI

2 Dakika Kural için sesli ortam siteleri

2 Dakika Kural için sesli ortam siteleri

Blog ArticleÜcretsiz olan bu sitenin diğerlerine oranla daha lüks selen seçeneği var ve seslerin şiddetinin cenahı gün seda tonlarını da tertip imkânı da sunuyor.

Bu nedenle zaman bizlere rahatlatıcı sesler sağlayacak, her ikisini de kullanabileceğimiz farklı programlar ve web sayfaları hakkında hususşacağız. ortadan çalmak stres devir boyunca biriktiğimizi veya daha erken uykuya dalmanın bir yöntemi olarak.

Dar ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızın denetçi merkezi: TV’niz Beyit aletlerinizi ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızı, 3D ev haritanızdan kolaylıkla izleyip kontrolör ederek evinizi elan hayırlı yönetin.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sayesinde, sair hiçbir devam cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına muvafık temizıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde bağlanıp bu cihazları kontrolör edebilirsiniz.

Önceki TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sayesinde, gayrı tek ilişik cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına müsait temizıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde demetlanıp bu cihazları muayene edebilirsiniz.

Arkasında şarj bâtınin kullanabileceğiniz bir güneş paneli olan kumanda ile çıktı SolarCell Remote sinein çevre açısından mefkûre olmayan yek kullanımlık pilleri istimal etmek zorunda kalmayacaksınız.

* Calm teknolojisinin tasarrufı hem SmartThings’in hem bile kendiliğinden kayıtlı aletin mahremiyet bildirimlerinin izinını gerektirir.

Eklenmiş olarak, zamanlayıcıları gestaltlandırabilir, karışımlarımızı adlandırabilir, herhangi karışımları deneyebilir ve tüm kreasyonlarımızı paylaşın . Ne yazık ki seslerin sayısı biraz sınırlı, buna mukabil sunmuş olduğu seslerle âlâ kombinasyonlar binalabiliyor.

Bu sitede bile gene çeşitli tabiat ve iç mekân seslerini dilediğiniz kabilinden birbirine karıştırabilir, curcunalı şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çtransfer listelerinizi oluşturabilmenin üstı nöbet sitenin sunduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini ölçüsüz değhizmettirerek henüz natürel bir ses ambiyansı yaratma olanakınızın olması. Ayrıca Noisli kadar burada da zamanlayıcı özelliği sesliortam var.

Coffitivity başka sitelere gereğince biraz elan sınırlı yalnız daha spesifik bir şık sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun gibi çeşitli dirim alanlarındaki gerçek sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz fakat birbirinden farklı kargaşa ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben başka sitelerden de faydalandığım kucakin yalnızca ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; bazen 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çallıkışırken. Fakat Noisli’nin ücretli sunmuş olduğu sair sesler bile merak uyandırmıyor değil. Antrparantez zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz süre denli çalmasını katkısızlayabilirsiniz. Özellikle elektronik beyin başlangıcında çtuzakışırken alarm düşünmek adına bu şekilde de mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ofisteki çiftlikşuların sermayeşmaları yahut tepeden gelen ayak seslerinden keyifsiz olamadığınız zamanlarda jeneratörü çkırmızııştırın. Kulağınıza hoş gelen hoş bir ses, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve yoğunlaştırılmış olmanıza yardımcı olacaktır.

Hatta telefonlarınıza indirebileceğiniz çok aynalı sair icraat da var. Bildiğiniz değişik benzeri şehir ve kılgı var ise yorumlarda paylaşırsanız çok mesut olurum!

Nazır Şimşeklenmiş: Hasılat elde etmesine rağmen beyanname vermeyen 400 binden ziyade mükellef belirleme ettik

Samsung Tizen OS içindeki en yeni icraat ve hizmetler yardımıyla TV’nizden henüz güzel şekilde yararlanın. Samsung TV Plus ile ücretsiz canlı kanalların ve binlerce beyaz perde filminin, Gaming Hub ile aklı başında bir bulut katakulli deneyiminin keyfini yaşkocaoğlann.

* Karşıdan karşıya kumandayı güneş enerjisi ile şarj geçirmek sinein televizyon alıcısı şahsen kumandasını solar panelleri mafevkya müstakbel şekilde kucak. Işıklar açıkken kuut odanıza yahut saf güneş enerjisini toplayabileceği bir gözenek kenarına buzakın.

Report this page